Aktualności

Auto Spektrum z nowym salonem w Krakowie

Grupa Auto Spektrum otworzyła na krakowskich Bielanach nowy salon i serwis marek Renault i Dacia. Obiekt posiada 1600 m2 powierzchni wystawienniczej i największy serwis marek Renault i Dacia w tej części Polski.

Auto Spektrum Kraków Bielany to wynik 30 lat działania i doświadczenia połączonych firm Renault Zodiac, Lisowski i Mador-Gadocha (w 2019 r. dealer sprzedał we wszystkich swoich punktach ponad 4,8 tys. nowych aut, zajmując 21. miejsce na ostatniej Liście TOP50). Działalność w tym miejscu grupa rozpoczęła się w 2019 r. i była stopniowo rozszerzana. Oficjalne przecięcie wstęgi w nowym salonie Renault i Dacia miało miejsce 25 listopada 2020 r.

Obiekt posiada 1600 m2 powierzchni wystawienniczej i największy serwis marek Renault i Dacia w tej części Polski – 12 stanowisk naprawczych, 7 podnośników i 2 myjnie. Znajduje się tu również duży magazyn części w systemie wysokiego składowania, dzięki czemu większość części i elementów dostępnych jest od razu.

Samochody dostawcze i modyfikowane Renault PRO+ wystawione są na zewnątrz budynku, zaś samochody elektryczne i hybrydowe znajdują się w specjalnej strefie ZE. Salon posiada również Centrum Obsługi Firm, specjalizujące się w obsłudze klientów biznesowych i flotowych. W lokalizacji planowane jest także otwarcie dużego centrum sprzedaży samochodów używanych.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Europa na półmetku
Redakcja
22/7/2024
Aktualności
Tomasz Wróbel. Koszykarska szkoła życia
Redakcja
18/7/2024
Aktualności
Szokujące przejęcie we Francji
Redakcja
12/7/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.