Wydarzenia

Traficar: TUiR Warta wprowadza carsharing Traficara do swojej oferty


Traficar poszerza zakres usług. Klienci TUiR Warta zamiast auta zastępczego mogą skorzystać ze współdzielonych samochodów Traficara. Nie muszą płacić za benzynę, ani za miejskie parkingi, a każda podróż Traficarem jest objęta kompleksowym ubezpieczeniem bez udziału własnego w szkodzie. Podpisana pomiędzy obydwoma firmami umowa obowiązuje w siedmiu miastach, gdzie działa Traficar: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Usługa carsharingowa Traficara to dla klientów TUiR Warta alternatywa względem klasycznego auta zastępczego. Jeśli klient zdecyduje się na tę opcję rozliczenia z firmą ubezpieczeniową, otrzyma na skrzynkę mailową instrukcję i voucher kwotowy na darmowe przejazdy Traficarem.

Traficar informuje, że dzięki skorzystaniu z opcji carsharingu klienci firmy Warta zyskują szereg korzyści. Przyznany limit kwotowy działa w formule bezterminowej i nie ma dziennych ograniczeń. Środki nie tracą ważności i w sytuacji, gdy nie zostaną wykorzystane w terminie np. naprawy własnego samochodu można je wykorzystać  na dowolne przejazdy Traficarem w przyszłości.

Traficar