Wydarzenia

Miesięcznik „Dealer”: Zapraszamy na jubileuszowe Forum TOP100!


Już 21 marca w Hotelu Warszawianka w Jachrance k/Warszawy odbędzie się dziesiąte, jubileuszowe Forum TOP100 – spotkanie największych polskich dealerów, którzy – wraz z ekspertami – będą dyskutować o tym, jak najlepiej i najskuteczniej rozwijać dealerskie biznesy, a także jakie światowe trendy będą decydować o powodzeniu polskich dealerów w najbliższych latach.

Tradycyjnie Forum otworzy raport o zmianach i trendach, jakie można było zauważyć wśród największych dealerów w Polsce w 2017 r. Szczególną uwagę zwrócimy w tym roku na zjawisko efektywności i rentowności największych grup i firm dealerskich w Polsce.

Forum będzie podzielone na dwa spójne tematycznie bloki pokazujące z polskiej i europejskiej perspektywy najważniejsze wyzwania, jakie czekają w najbliższych latach polskich dealerów. Gość specjalny Marek Zuber, jeden z najbardziej znanych publicystów ekonomicznych, spróbuje opisać, w jakiej kondycji będzie polska i światowa gospodarka w najbliższych miesiącach i co to będzie oznaczać dla kursu złotego i euro.

Listę największych polskich grup i firm dealerskich TOP50 (oraz swoje na niej miejsce) zaproszeni dealerzy poznają w trakcie wieczornej gali 21 marca. Obecnie powstaje robocza lista 100 dealerów, którzy w 2017 r. sprzedali w swoich salonach największą liczbę samochodów. Wszyscy z nich zostaną bezpłatnie zaproszeni do wzięcia udziału w Forum TOP100 przez Sponsorów i Organizatorów imprezy. Przez luty i marzec będzie trwał proces weryfikacyjny, a ostateczną „50” poznamy wieczorem, w dniu Forum. Dopiero wtedy, 100 największych, zgromadzonych na sali dealerów usłyszy, kto – i na jakiej pozycji – znalazł się na liście TOP50 2017.

Szczegółowy program Forum TOP100 oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.top100forum.pl