Wydarzenia

Grupa PSA: Niezależna sieć serwisów w Polsce


7 września prezes Grupy PSA w Polsce David Guerin, zainaugurował projekt sieci Euro Repar Car Service, czyli wielomarkowej niezależnej sieci serwisów w Polsce, która będzie oferować swoim klientom części z gamy Eurorepar – marki Grupy PSA.

Euro Repar Car Service to międzynarodowa marka, która została powołana przez Grupę PSA. W oficjalnym komunikacie czytamy, że Euro Repar Car Service to sieć warsztatów samochodowych obsługujących samochody większości marek i oferujących kompleksowe usługi w zakresie: napraw mechanicznych, obsługi eksploatacyjnej, przeglądów okresowych, a także badań technicznych. Zakres jej usług obejmuje także standardowe przeglądy okresowe, w tym sprawdzenie stanu opon, akumulatora, sprzęgła, układu wydechowego i hamulcowego, usługi dodatkowe, w tym sprawdzenie układu klimatyzacji i ładowania oraz naprawy mechaniczne i diagnostykę.

„Aktualnie w Europie działa już 270 serwisów tej sieci w Niemczech, 290 we Włoszech, 620 w Hiszpanii, 1430 we Francji. Polska dołącza do tego grona” – czytamy w komunikacie.

Grupa PSA