Wydarzenia

Mobilny „Dealer”


 

 

Dzięki mobilnej aplikacji miesięcznika „Dealer” mogą Państwo czytać nasz magazyn również w swoim telefonie lub tablecie. To korzyść nie tylko w postaci elektronicznej wersji miesięcznika. Dzięki aplikacji zyskują Państwo również dostęp do:

– najnowszego numeru „Dealera” kilka dni przed wydaniem wersji papierowej,

– pełnego archiwum miesięcznika, począwszy od 2017 roku.

 

Aplikacja jest bezpłatna dla autoryzowanych dealerów samochodów. Dealerzy mogą czytać wersję mobilną „Dealera” dzięki Benefia Ubezpieczenia.

Pozostali zainteresowani mogą otrzymać dostęp do aplikacji w ramach prenumeraty miesięcznika w wersji mobilnej (więcej na ten temat w zakładce „Prenumerata”).

 

Jak to działa?

Aby pobrać aplikację na urządzenie mobilne, wystarczą trzy proste kroki:

Krok 1. Napisz e-mail

Wyślij e-mail na adres szostakowska@miesiecznikdealer.pl, pisząc w tytule wiadomości: MOBILNY „DEALER”. Po zweryfikowaniu uprawnień do bezpłatnego dostępu (czyli sprawdzeniu, czy zamawiający jest przedstawicielem autoryzowanego dealera samochodów) otrzymasz indywidualny kod uprawniający do korzystania z aplikacji na jednym urządzeniu mobilnym.

[Kod dostępu otrzymają także osoby, które zamówią płatny dostęp do mobilnej wersji miesięcznika]

 

Krok 2. Pobierz i zainstaluj aplikację

Aplikacja jest dostępna w Sklepie Google Play (dla urządzeń z systemem Android) oraz App Store (dla urządzeń z systemem iOS) po wpisaniu w pole wyszukiwania „Miesięcznik Dealer” lub bezpośrednio, po kliknięciu w jeden z poniższych sklepów:

 

                                                    

 

Krok 3. Wprowadź kod dostępu

Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie lub tablecie kliknij w opcję „POBIERZ” na dowolnym numerze miesięcznika (1). Następnie z listy poleceń wybierz komunikat „WYKORZYSTAJ KOD” (2), wpisz uzyskany wcześniej mailowo kod (3) i zatwierdź poprzez „OK” (4). Po zatwierdzeniu kodu możesz już pobrać (5) i czytać tegoroczne wydania „Dealera” na swoim urządzeniu mobilnym (6). Przy pobieraniu kolejnych numerów miesięcznika kod dostępu nie będzie już wymagany.

 

         

                                          

 

                                            

 

                                              

 

Pobierz aplikację i miej „Dealera” zawsze pod ręką!

 

 
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt:
szostakowska@miesiecznikdealer.pl