Wydarzenia

Facebook w firmie dealerskiej. Znajdź nowych klientów i przypomnij się dotychczasowym


 

Facebook w firmie dealerskiej.
Znajdź nowych klientów i przypomnij się dotychczasowym

 

Jak szybko i tanio pozyskiwać dane kontaktowe klientów?
Jak wyświetlać reklamy osobom z Twojego CRM-u?
Jak sprzedawać klientom z Twojego miasta lub regionu?

Warszawa, 17 października 2018
BRAK MIEJSC

Warszawa, 18 października 2018

 

     lub Zobacz program


 

Jest co najmniej 7 powodów, by uczestniczyć w szkoleniu

 

1. Kupujesz jedno szkolenie, dostajesz… trzy. Udział w szkoleniu obejmuje jeden dzień stacjonarnego szkolenia, a dodatkowo udział w dwóch webinarach (jeden przed, drugi po szkoleniu) prowadzonych na żywo. W trakcie ich trwania możesz na bieżąco zadawać pytania szkoleniowcowi.
2. Na szkoleniu od razu praktyka. Nie martw się, że na szkoleniu stracisz czas na zakładanie konta reklamowego i jego konfigurację. Wiedzy, jak to zrobić, dostarczymy już na webinarze. Dzięki temu na warsztatach przejdziemy od razu do zagadnień praktycznych.
3. Wykorzystasz swój CRM. W bazie Twojej firmy są tysiące maili i telefonów klientów. Możesz je wgrać do Facebooka i wyświetlać reklamy właśnie tym osobom! Na tej podstawie możesz też stworzyć grupę podobnych odbiorców i kierować kampanie do użytkowników o zbliżonych upodobaniach czy pozycji zawodowej co Twoi klienci.
4. Pozyskasz dane klientów. Szybko dowiesz się, kogo naprawdę zainteresowały Twoje reklamy. Dostaniesz imiona i nazwiska tych osób, a także ich adresy e-mail oraz numery telefonów. A wszystko to w 6 sekund i… całkowicie zgodnie z RODO.
5. Wykorzystasz ruch ze swojej strony. Na Twojej stronie każdego dnia pojawiają się nowi użytkownicy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by chwilę potem wyświetlić im reklamę na Facebooku. Dzięki temu zwiększysz szansę na to, że zainteresowanie klienta przerodzi się w transakcję.
6. Dostaniesz dostęp do FastTony.es. To narzędzie, które ułatwia tworzenie kampanii na Facebooku i pozwala tworzyć niestandardowe formaty reklamowe. Dzięki temu Twoje kampanie będą jeszcze bardziej skuteczne. Każdy z uczestników otrzyma 30-dniowy bezpłatny dostęp do narzędzia, warty kilkaset złotych.
7. Będziesz mieć więcej czasu. Automatyzacja, boty, sztuczna inteligencja, autorespondery – o tym też będziemy mówili na szkoleniu. Jeśli wdrożysz tylko część z proponowanych rozwiązań, bez problemu pogodzisz obecne obowiązki z prowadzeniem marketingu na Facebooku.

 


 

Szkolenie poprowadzą

Daniel Kędzierski

FastTony.es 

Zarządza narzędziem FastTony.es. Twórca innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i strategii marketingowych. Dzięki swojemu produktowi pomaga precyzyjnie dotrzeć do klientów.

Tworzenie reklam na Facebooku nie ma przed nim tajemnic. W ostatnim czasie skupia się na automatyzacji w Lead Generation, propagując model efektywnościowy w pozyskiwaniu klientów.

Doradza przy skalowaniu i promocji biznesu na rynku krajowym i zagranicznym. Fan motoryzacji. W przeszłości pracownik jednego z pomorskich salonów samochodowych. Prelegent konferencji Dealer Kongres 2018.

 

Paweł Chrzan 

Stale rozchwytywany, a wręcz… podkradany. Pierwszy pracownik Marketing Wizards (obecnie Dentsu Aegis). Podkradziony przez Google, gdzie przez ponad dwa lata zajmował się problemami optymalizacji organicznych wyników wyszukiwań. Podkradziony przez Facebooka do departamentu Marketing Science badającego efektywność reklam w Social Media.

Ważna osoba dla sukcesu reklam lokalnych oraz dynamicznych. Koordynuje procesy usprawniające organizację Facebook Ads. Obecnie współpracownik FastTony.es i szef działu badań i rozwoju w Booksy, aplikacji do umawiania wizyt w salonach usługowych.


Nie kupuj kota w worku!

 
Przedsmak tego, co czeka Cię na szkoleniu.
Zobacz wystąpienie Daniela Kędzierskiego z konferencji Dealer Kongres 2018

 


 

Program szkolenia „Facebook w firmie dealerskiej”

Pobierz program w PDF

Co jeszcze musisz wiedzieć o szkoleniu?

17.10.2018
(BRAK MIEJSC)
18.10.2018

Warszawa

Golden Floor Tower
ul. Chłodna 51
zobacz na mapie

cena: 790 zł netto

Godziny zajęć

9:30-18:00

Ograniczona liczba miejsc

(ze względu na warsztatowy charakter szkolenia)

Cena udziału obejmuje:

– materiały szkoleniowe w formie elektronicznej
– lunch i serwis kawowy
– certyfikat ukończenia szkolenia 
– uczestnictwo w dwóch webinarach (przed i po szkoleniu)
– 30- dniowy dostęp do FastTony.es

Facebook w firmie dealerskiej – dodatkowa wiedza

Facebook daje wiele możliwości pozyskania klientów i zwiększenia sprzedaży. Zachęcamy do lektury artykułów na ten temat.

 

 

Facebook to najtańszy sposób dotarcia do klienta

 

Na Facebooku sprzedasz każde auto. Sprawdź jak

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Facebook 18 października - Warszawa / cena 790 PLN (+VAT) / od osoby bez noclegu

Cena obejmuje:
uczestnictwo w szkoleniu, materiały szkoleniowe w formie elektronicznej, przerwy kawowe, lunch, certyfikat, udział w webinarach oraz 30-dniowy dostęp do FastTony.es

Poproszę o fakturę w wersji elektronicznej

Dane uczestnika/ów szkolenia:

Imię i nazwisko: Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko: Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko: Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko: Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko: Telefon:
E-mail:

Dane do faktury

Nazwa firmy: NIP:
Ulica i numer: Kod pocztowy i miasto:
Uwagi:

Na podane adresy email wyślemy informacje organizacyjne na temat szkolenia.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 10 dni przed terminem szkolenia. Po przekroczeniu tego terminu, wycofujący udział zobowiązany jest do pokrycia kosztów uczestnictwa.

 

 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz!

Łukasz Mućko
tel. 608-348-820
mucko@miesiecznikdealer.pl